Tüm Haberler

22 Jun
Yeni temalarımız yayında

Yeni temalarımız yayında

Ankara Hosting hazır web sitelerine yenilerini ekledi

Türkçe Yönetim Paneli 30 Dakikada yayına hazır SEO İçinde (Google optimizasyonlu) Sayfalar TTK içeriğine uyumlu Tüm tarayıcılarla uyumlu Cep Telefonlarıyla Uyumlu Hazır site temalarımızı    Sitemizden
20 Jun
Sitemiz yayında

Sitemiz yayında

Yeni , modern sitemizle sizlere daha yakınız

Sitemiz üzerinden firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, bizlerle görüşlerinizi
14 Mar
Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Hem % 25 indirim alırsınız hem de Önümüzdeki 5 sene için alınmış bir alan adı, kısa süreli alınmış bir alan adına göre Google için daha değerlidir.

 Arama yapılmak istenen kelimeleri içeren alan adları da oldukça popüler olmuştur.  Örneğin, Ankara'da Pansiyon işi yapan bir işletmeniz var ve “ankara pansiyon"  kelimesi aramasında yükselmek istiyorsunuz. Eğer bir firma bu kelime aramasında başarılı olmak istiyorsa ankarapansiyon.com ya da ankarapansiyon.net  gibi bir alan adı tercihi yapmalıdır. Bu nedenle pek çok sektörde bu tarz alan adları alınmış durumdadır ve eğer bu şekilde bir tercihiniz olacaksa bir an önce karar vermeniz gerekmektedir.     Ankara Hosting bu konuda stok jenerik alan adları ile size yardımcı olur.
23 Apr
Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi

Ankara Hosting bu konuda stok jenerik alan adları ile size yardımcı olur. Birkaç jenerik adla açılmış site Google'da indekslenme sayınızı artıracaktır.

 Arama yapılmak istenen kelimeleri içeren alan adları da oldukça popüler olmuştur.  Örneğin, Ankara'da Pansiyon işi yapan bir işletmeniz var ve “ankara pansiyon"  kelimesi aramasında yükselmek istiyorsunuz. Eğer bir firma bu kelime aramasında başarılı olmak istiyorsa ankarapansiyon.com ya da ankarapansiyon.net  gibi bir alan adı tercihi yapmalıdır. Bu nedenle pek çok sektörde bu tarz alan adları alınmış durumdadır ve eğer bu şekilde bir tercihiniz olacaksa bir an önce karar vermeniz gerekmektedir.    Ankara Hosting bu konuda stok jenerik alan adları ile